2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli do budynków koszarowych w ramach zadania pn. "Budowa siedmiu budynków koszarowych".
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy i montażu mebli do budynków koszarowych w ramach zadania pn. „Budowa siedmiu budynków koszarowych”, w tym: 1) 595 szt. stolików; 2) 1932 szt. szaf ubraniowych, przeznaczonych do pomieszczeń zakwaterowania w budynkach koszarowych o nr. od 1.1 do nr 1.7 zlokalizowanych na terenie obiektu obozowisko Głębokie, gm. Kalisz Pomorski, poligon drawski.
Interne Kennung: NCB/8/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy i montażu mebli do budynków koszarowych w ramach zadania pn. „Budowa siedmiu budynków koszarowych”, w tym: 1) 595 szt. stolików; 2) 1932 szt. szaf ubraniowych, przeznaczonych do pomieszczeń zakwaterowania w budynkach koszarowych o nr. od 1.1 do nr 1.7, zlokalizowanych na terenie obiektu obozowisko Głębokie, gm. Kalisz Pomorski, poligon drawski, w kolorze i wymiarach, zgodnie ze "Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia", stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej "SWZ", dostępnej na stronie prowadzonego postępowania. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie przebiegać w III etapach, tj.: 1) Etap I – wykonanie dostawy i montażu przedmiotu zamówienia do budynków koszarowych nr 1.6 oraz nr 1.7; 2) Etap II – wykonanie dostawy i montażu przedmiotu zamówienia do budynków koszarowych nr 1.4 oraz nr 1.5; 3) Etap III – wykonanie dostawy i montażu przedmiotu zamówienia do budynków koszarowych nr 1.1, 1.2 oraz nr 1.3. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia, przewiduje następujący ilościowy podział zamawianego wyposażenia na budynki koszarowe nr od 1.1 do nr 1.7: 1) budynek koszarowy nr 1.1 – 354 szafy ubraniowe i 93 stoliki; 2) budynek koszarowy nr 1.2 – 354 szafy ubraniowe i 93 stoliki; 3) budynek koszarowy nr 1.3 – 354 szafy ubraniowe i 93 stoliki; 4) budynek koszarowy nr 1.4 – 354 szafy ubraniowe i 93 stoliki; 5) budynek koszarowy nr 1.5 – 354 szafy ubraniowe i 93 stoliki; 6) budynek koszarowy nr 1.6 – 162 szafy ubraniowe i 93 stoliki; 7) budynek koszarowy nr 1.7 – 37 stolików.