2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud Verkeersregelinstallaties
Beschreibung: Deze Raamovereenkomst omvat het onderhoud van de buiteninstallaties van verkeersregelinstallaties in de gemeente Gooise Meren. Het betreft zowel het periodieke, preventieve onderhoud als het correctieve storingsonderhoud. De geraamde financiële omvang van de Raamovereenkomst bedraagt € 360.000 (exclusief btw, exclusief indexatie) voor de maximale looptijd van vier jaar, uitgaande van jaarlijkse omvang van €90.000. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is vastgesteld op € 396.000 (exclusief btw), hetgeen circa 10 % hoger ligt dan de geraamde waarde.
Interne Kennung: 2025/1146434
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud Verkeersregelinstallaties
Beschreibung: Deze Raamovereenkomst omvat het onderhoud van de buiteninstallaties van verkeersregelinstallaties in de gemeente Gooise Meren. Het betreft zowel het periodieke, preventieve onderhoud als het correctieve storingsonderhoud.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.