747330-2023 - Wettbewerb
Belgien – Technische Tests, Analysen und Beratung – Raamovereenkomst milieu-hygiënisch grondonderzoek, plaatsen peilbuizen en infiltratieproeven
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst milieu-hygiënisch grondonderzoek, plaatsen peilbuizen en infiltratieproeven
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van milieu-hygiënisch grondonderzoek, plaatsen van peilbuizen en infiltratieproeven.
Interne Kennung: IGEZ034
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IGEZ034 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor milieu-hygiënisch grondonderzoek, plaatsen peilbuizen en infiltratieproeven
Interne Kennung: 1