2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing op verharding Papendrecht 2025-2026
Beschreibung: De inhoud van de opdracht betreft onkruidbeheersing op verharding binnen de gemeente Papendrecht. Het werk bestaat jaarlijks in hoofdzaak uit: - Onkruidbeheersing elementenverharding (klinkers en tegels); - Onkruidbeheersing ongebonden verharding; - Onkruidbeheersing goten langs gebonden verhardingen; - Overgroei randen verhardingen. onbekend
Interne Kennung: 240160GPD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Hetzelfde als de hoofdopdracht onbekend
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht wordt gesloten voor een periode van twee (2) jaar met een optie tot eenzijdige verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.