747563-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Server – Modernizace bezpečnostního řešení (FortiGate)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace bezpečnostního řešení (FortiGate)
BeschreibungProdloužení (obnovení) podpory pro produkty u Objednatele užívané, a to dle listu „Prodloužení (obnovení) podpory“ Přílohy č. 1 Smlouvy, dodávka nového hardware uvedeného na listu „Pořízení hardware“ Přílohy č. 1 Smlouvy, včetně dodávek a služeb uvedených na listech „Fortigate 70G“, „Fortigate 200G“, „Fortigate 700G“ a „Sandbox“ téže přílohy, jakož i dodávky a služby v oblasti implementace uvedené na listu „Implementační požadavky“ téže přílohy spolu se službami Proaktivní podpory dle Přílohy č. 2 Smlouvy.
Interne KennungZ061/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001