2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vastgoedmonitor werklocaties
Beschreibung: De provincie Utrecht heeft de behoefte om inzicht te verkrijgen in de ontwikkelingen ten aanzien van bedrijventerreinen, kantoorlocaties, centrumgebieden en innovatielocaties. Dit inzicht is essentieel voor data gedreven beleidskeuzes, het regionale programmeringsproces en een strategische benadering van nieuwe locaties. Daarnaast dient de daartoe beoogde vastgoedmonitor als hulpmiddel voor Utrechtse gemeenten om hun kennis over deze vastgoedmarkten op te bouwen en bij te houden. Om dit te realiseren, wenst de provincie een jaarlijkse vastgoedrapportage en de beschikbaarstelling en het onderhouden/actueel houden van deze vastgoedmonitor (via een dashboard) onder te brengen in een af te sluiten overeenkomst. Er is sprake van een dienstverleningsovereenkomst met een initiële looptijd van 48 maanden (vier jaar). Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht viermaal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden (max. vier jaar). Daarmee komt de maximale looptijd van de overeenkomst uit op 96 maanden (acht jaar).
Interne Kennung: 23743
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vastgoedmonitor werklocaties Provincie Utrecht
Beschreibung: De provincie Utrecht heeft de behoefte om inzicht te verkrijgen in de ontwikkelingen ten aanzien van bedrijventerreinen, kantoorlocaties, centrumgebieden en innovatielocaties. Dit inzicht is essentieel voor data gedreven beleidskeuzes, het regionale programmeringsproces en een strategische benadering van nieuwe locaties. Daarnaast dient de daartoe beoogde vastgoedmonitor als hulpmiddel voor Utrechtse gemeenten om hun kennis over deze vastgoedmarkten op te bouwen en bij te houden. Om dit te realiseren, wenst de provincie een jaarlijkse vastgoedrapportage en de beschikbaarstelling en het onderhouden/actueel houden van deze vastgoedmonitor (via een dashboard) onder te brengen in een af te sluiten overeenkomst.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is sprake van een dienstverleningsovereenkomst met een initiële looptijd van 48 maanden (vier jaar). Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht viermaal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden (max. vier jaar). Daarmee komt de maximale looptijd van de overeenkomst uit op 96 maanden (acht jaar). Ingangsdatum van de overeenkomst onder voorbehoud is 1 januari 2026.