See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANKOOP OPHAALWAGENS DIFTAR, HOGE BELADINGEN EN WEEG- & IDENTSYSTEMEN
Beschreibung: aankoop van ophaalwagens, bovenbouwen, beladingen en weeg- en identsystemen: - Perceel 1, uitgedrukt in VH: elf (11) chassis 6x2 diesel met verplichte optie onderhoudscontract (11) voor opbouw bovenbouw diftar met hoge belading; - Perceel 2, uitgedrukt in VH: vijf (5) chassis 6x2 elektrisch met verplichte optie onderhoudscontract (5) voor opbouw bovenbouw diftar met hoge belading; - Perceel 3, uitgedrukt in VH: zestien (16) bovenbouw diftar; - Perceel 4, uitgedrukt in VH: zestien (16) hoge beladingen met verplichte optie onderhoudscontract
Interne Kennung: IOKA_2025_OPHW_GM_MP_heraanb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IOKA_2025_OPHW_GM_MP_heraanb. - 1
Beschreibung: zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: IOKA_2025_OPHW_GM_MP_heraanb. - 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: IOKA_2025_OPHW_GM_MP_heraanb. - 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: IOKA_2025_OPHW_GM_MP_heraanb. - 4
Interne Kennung: 4