2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych Biodrowych i kolanowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych do SP ZOZ Siemiatycze, w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo ilościowo – cenowych, stosowanie do sukcesywnych zgłoszonych potrzeb (zamówień) Zamawiającego, szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 pakietach od 1 do 8 SWZ, stanowiących integralna jej część, a następnie integralną część umowy dostawy stanowiący załącznik nr 1 do umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych objętych dostawą wymienionych w ust. 1 zawierają formularz asortymentowo ilościowy wraz z opisem, stanowi załączniki nr 2 do SIWZ w szczegółowo do oferty, stanowiącym integralną jej część, a następnie integralną część umowy dostawy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy dostawy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Ilość Towaru określona w SWZ, przewidziana do nabycia w okresie obowiązywania Umowy, została określona w sposób szacunkowy. Ilość Towaru nabyta przez Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy może być mniejsza bądź wzrosnąć i z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy względem Zamawiającego żadne roszczenia, o ile Zamawiający nabędzie Towary o wartości nie niższej niż 40% 5. Zamawiający wymaga, aby asortyment oferowany w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie składanej oferty spełniał warunki i posiadał niezbędne oznakowanie, certyfikaty, deklaracje zgodności wprowadzające do obrotu i używania na terytorium państwa członkowskiego, o których mowa w ustawie z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024r., poz. 1620 tj) 6. Okres ważności dostarczonych Towarów nie może być krótszy, niż 12 miesięcy od dnia odbioru dostawy Towarów, dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach, każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego. 7. Wykonawca zapewni na własny koszt i ryzyko dostawę do siedziby Zamawiającego, Blok Operacyjny Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach, ul. Szpitalna 8, 17-300 Siemiatycze. 8. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w formularzu ofertowym – Załącznik nr 1 – te pozycje zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom. (dotyczy/nie dotyczy). 9. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 10. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 11. W przypadku zaprzestania stosowania niektórych produktów objętych umową w jednostkach organizacyjnych Szpitala, Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia wycofanych produktów objętych umową. 12. Wykonawca na czas trwania umowy udostępni napędy akumulatorowe, instrumentarium wraz z oprzyrządowaniem, które będzie dostępne całodobowo, koszty serwisu poniesie Wykonawca. (dotyczy pakiet nr 2;4;5;6) 13. Wykonawca wraz z dostawą napędów akumulatorowych oraz instrumentarium ma dołączyć wykaz elementów wchodzących w skład napędów akumulatorowych oraz wykaz instrumentarium. 14. Wykonawca wraz z pierwszą dostawą napędów akumulatorowych oraz instrumentarium ma dołączyć instrukcję obsługi sterylizacji oraz demontażu. 15. Wymóg udostepnienia/dostarczenia napędów akumulatorowych nie dotyczy pakietu nr 3;1 16. Wykonawca na czas trwania umowy w porozumieniu z osobami koordynującymi prace Bloku Operacyjnego utworzy w siedzibie Zamawiającego tzw Bank implantów ortopedycznych. Minimalna ilość asortymentu Endoprotez oraz Implantów Artroskopowych w Banku - to jedna linia implantów. 17. Zamawiający zaleca aby do oferty zostały dołączone dokumenty odnośnie dekontaminacji oferowanych implantów ortopedycznych. Powyższe zalecenie nie ma wymogu obligatoryjnego, co oznacza, że brak dołączenia do oferty powyższych dokumentów nie wpływa na ocenę oraz wybór oferty. 18. w zakresie wynikającym z właściwych przepisów Endoprotezy i Instrumentarium spełniają warunki uprawniające do posługiwania się oznakowaniem CE w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 765/2008 z dnia 9 lipca 2008 r. ustanawiające wymagania w zakresie akredytacji i nadzoru rynku odnoszące się do warunków wprowadzania produktów do obrotu i uchylające rozporządzenie (EWG) nr 339/93 i ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku;(Dz.U.2022 poz.1854) 19. Endoprotezy i Instrumentarium zapewniają wymagany przez właściwe przepisy, aktualną wiedzę medyczna i akty wydane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, standard udzielanych świadczeń zdrowotnych; 20. Endoprotezy i Instrumentarium są fabrycznie nowe, odpowiadają standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z ich funkcji i przeznaczenia, są wolne od wad materiałowych, fizycznych i prawnych; 21. Endoprotezy i Instrumentarium nie są przedmiotem jakichkolwiek ograniczonych praw rzeczowych ustanowionych na rzecz osób trzecich, jak również nie są przedmiotem jakichkolwiek postępowań sądowych, administracyjnych, czy też sądowo-administracyjnych, których konsekwencją jest (mogłoby być) ograniczenie prawa Zamawiającego do korzystania z nich zgodnie Umową. 22. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia - określonym w Załączniku nr 2 - znajduje się jakikolwiek znak towarowy patent, norma czy pochodzenie, należy przyjąć, że Zamawiający podał taki opis ze wskazaniem na typ i dopuszcza składanie ofert równoważnych o parametrach nie gorszych niż te, podane pod pojęciem typu. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z art. 95 ust. 5 ustawy PZP Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: SP ZOZ ZP/18/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1 Endoprotezy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera złącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2 Endoprotezy
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 3 Endoprotezy
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: pakiet nr 4 Endoprotezy
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: pakiet nr 5 Endoprotezy
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 6 Endoprotezy
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: pakiet nr 7 Endoprotezy
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 8 Endoprotezy
Interne Kennung: Pakiet nr 8