See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż paneli PV fotowoltaicznych w ramach projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż paneli PV fotowoltaicznych w ramach projektu pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie”, finansowanego na podstawie umowy nr FEWM.02.01 01-IŻ.00-0006/24-00, PRIORYTET FEWM.02 ŚRODOWISKO, Działanie FEWM.02.01 Efektywność energetyczna, SCHEMAT A (budynki publiczne), programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę i montaż wraz z uruchomieniem kompletnej instalacji fotowoltaicznej na budynkach Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 78, a w szczególności w zakresie zamówienia jest: a) dostawa i montaż paneli wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, b) podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej, c) uruchomienie, d) zgłoszenia niezbędne do użytkowania instalacji.
Vorherige Bekanntmachung: 561760-2025
Interne Kennung: SZP.2422.58.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001