747788-2025 - Ergebnis
Tschechien – Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen – Provozování vodovodu pro veřejnou potřebu ve vlastnictví a správě DSO Vodovod Landštejn
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvozování vodovodu pro veřejnou potřebu ve vlastnictví a správě DSO Vodovod Landštejn
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v koncesním řízení jsou služby (koncese) zajišťující bezpečné a plynulé provozování vodohospodářského majetku zadavatele, Dobrovolného svazku obcí Vodovod Landštejn, po dobu 10 let, od 1.1.2026 do 31.12.2035, a to v souladu s národními právními předpisy, zejména zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Provozování vodohospodářského majetku, tj. vodovodů pro veřejnou potřebu, bude zajištěno v oddílném provozním modelu na základě koncesní smlouvy, uzavřené s vybraným dodavatelem v tomto koncesním řízení.
Interne KennungProvozování vodovodu pro veřejnou potřebu ve vlastnictví a správě DSO Vodovod Landštejn
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65120000 Betrieb einer Wasseraufbereitungsanlage
5. Los
LosLOT-0001