2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úspory vody ve společnosti Nachmelená Opice s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací akce „Úspory vody ve společnosti Nachmelená Opice s.r.o.“ Konkrétně se jedná o dodávku technologie pro úspory vody v pivovaru Nachmelená Opice, podrobně popsáno ve Specifikaci předmětu plnění, která je součástí této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42215000 Maschinen für die industrielle Zubereitung oder Herstellung von Lebensmitteln oder Getränken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Úspory vody ve společnosti Nachmelená Opice s.r.o.