747835-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – Úspory vody ve společnosti Granit Zedníček s.r.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚspory vody ve společnosti Granit Zedníček s.r.o.
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací akce „Úspory vody ve společnosti Granit Zedníček s.r.o.“ Konkrétně se jedná o dodávku nové a nepoužité blokové pily, formátovací pily a zařízení pro odkalení a recyklaci kalových vod (kalolis), podrobně popsáno ve Specifikaci předmětu plnění (která je samostatně zvlášť pro každou dílčí část), která je součástí této zadávací dokumentace.
Interne KennungÚspory vody ve společnosti Granit Zedníček s.r.o.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43812000 Sägevorrichtungen, 42641100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Stein, 34951300 Schlammtrocknungsanlage, 42996900 Schlammbehandlungsanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Bloková pila
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka blokové pily, podrobně popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4a „Příloha č. 4a Specifikace předmětu plnění - část 1“ zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 1 – Bloková pila
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43812000 Sägevorrichtungen, 42641100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Stein
LosLOT-0003
TitelČást 3 – Zařízení pro odkalení a recyklaci kalových vod - kalolis
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka zařízení pro odkalení a recyklaci kalových vod - kalolis, podrobně popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4c „Příloha č. 4c Specifikace předmětu plnění - část 3“ zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 3 – Zařízení pro odkalení a recyklaci kalových vod - kalolis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34951300 Schlammtrocknungsanlage, 42996900 Schlammbehandlungsanlage
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Formátovací pila
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka formátovací pily, podrobně popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4b „Příloha č. 4b Specifikace předmětu plnění - část 2“ zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 2 – Formátovací pila