2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja cyfrowa w SPZOZ w Krotoszynie w celu poprawy efektywności, dostępności i jakości systemu ochrony zdrowia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozwiązań sprzętowych i oprogramowania w celu kompleksowej cyfryzacji procesów medycznych i administracyjnych oraz usprawnienia funkcjonowania i poprawy jakości opieki medycznej świadczonej w Szpitalu, poprzez rozbudowę i integrację Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) oraz wdrożenie rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa. Zamówienie będzie realizowane w następujących etapach: Etap 1 – obejmujący dostawę licencji uprawniających Zamawiającego do wykorzystania dostarczonych Aplikacji. Etap 2 – Dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem systemowym oraz backupowym, UTM dla zakresu digitalizacji i cyberbezpieczenstwa. Etap 3 – Dostawa serwerów i macierzy z oprogramowaniem, w zakresie back office. Etap 4 - Wdrożenie AI, Rozbudowa LAN, Integracja z PUI i CRDM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w dokumentach zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozwiązań sprzętowych i oprogramowania w celu kompleksowej cyfryzacji procesów medycznych i administracyjnych oraz usprawnienia funkcjonowania i poprawy jakości opieki medycznej świadczonej w Szpitalu, poprzez rozbudowę i integrację Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) oraz wdrożenie rozwiązań podnoszących poziom cyberbezpieczeństwa. Zamówienie będzie realizowane w następujących etapach: Etap 1 – obejmujący dostawę licencji uprawniających Zamawiającego do wykorzystania dostarczonych Aplikacji. Etap 2 – Dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem systemowym oraz backupowym, UTM dla zakresu digitalizacji i cyberbezpieczenstwa. Etap 3 – Dostawa serwerów i macierzy z oprogramowaniem, w zakresie back office. Etap 4 - Wdrożenie AI, Rozbudowa LAN, Integracja z PUI i CRDM. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym również OPZ) oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w dokumentach zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48820000 Server, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy