See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leków i materiałów opatrunkowych dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia został podzielony na 3 niezależne (zadań/części) pakiety. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia spełniał wszystkie wymagania minimalne opisane w poszczególnych załącznikach do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2, będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. PAKIET NR 1 – MATERIAŁY OPATRUNKOWE PAKIET NR 2 - MATERIAŁY OPATRUNKOWE II PAKIET NR 3 – MLEKO POCZĄTKOWE
Vorherige Bekanntmachung: 542217-2025
Interne Kennung: SPZOZ.DLA.2301.02.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 – MATERIAŁY OPATRUNKOWE
Beschreibung: Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia spełniał wszystkie wymagania minimalne opisane w poszczególnych załącznikach do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2, będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. Wymienione w załączniku nr 2 wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia. Nie spełnienie ich spowoduje odrzucenie oferty.
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141110 Verbandsmaterial, 33141111 Klebeverband, 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 – MATERIAŁY OPATRUNKOWE II
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33141110 Verbandsmaterial, 33141111 Klebeverband, 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 – MLEKO POCZĄTKOWE
Interne Kennung: PAKIET NR 3