2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Projektová dokumentace – Stavební úpravy a přístavba ubytovacího pavilonu DSDV – pracoviště Chvalkov“
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je zejména: - Provedení IGP a radonového průzkumu - Dokumentace povolení záměru vč. inženýrské činnosti - Dokumentace provedení záměru vč. rozpočtu a výkazu výměr - Výkon dozoru projektanta na stavbě (AD) na akci: „Stavební úpravy a přístavba ubytovacího pavilonu DSDV – pracoviště Chvalkov“. Na adrese: Chvalkov 41, 374 01 Trhové Sviny, katast.území: Čižkrajice. Podrobnosti uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: OVZS 137672/2024/pabu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001