See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Janikowo
Beschreibung: Rozwój Systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na Terenie Gminy Janikowo polega na zakupie 5 szt automatów służących do segregacji odpadów, które pełnić mają taką samą funkcję jak PSZOK stacjonarny. Rozmieszczenie w różnych punktach Gminy ma ułatwić dostęp i wygodę dla mieszkańców do oddawania posegregowanych śmieci, a tym samym jeszcze bardziej zachęcić ich do dbania o środowisko. W zakres zamówienia wchodzi również dostawa i montaż wagi samochodowej oraz roboty budowlane polegające na utwardzeniu terenu.
Interne Kennung: RI.K.SZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Rozwój systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Janikowo”. W zakres zamówienia wchodzi dostawa i implementacja Systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na Terenie Gminy Janikowo polegająca na zakupie 5 szt automatów służących do segregacji odpadów, które pełnić mają taką samą funkcję jak PSZOK stacjonarny. Rozmieszczenie w różnych punktach Gminy ma ułatwić dostęp i wygodę dla mieszkańców do oddawania posegregowanych śmieci, a tym samym jeszcze bardziej zachęcić ich do dbania o środowisko. W zakres zamówienia wchodzi również dostawa i montaż wagi samochodowej oraz roboty budowlane polegające na utwardzeniu terenu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711100 Elektronische Bauteile, 65000000 Versorgungsunternehmen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Rozwój systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Janikowo”. W zakres zamówienia wchodzi dostawa i implementacja Systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na Terenie Gminy Janikowo polegająca na zakupie 5 szt automatów służących do segregacji odpadów, które pełnić mają taką samą funkcję jak PSZOK stacjonarny. Rozmieszczenie w różnych punktach Gminy ma ułatwić dostęp i wygodę dla mieszkańców do oddawania posegregowanych śmieci, a tym samym jeszcze bardziej zachęcić ich do dbania o środowisko. W zakres zamówienia wchodzi również dostawa i montaż wagi samochodowej oraz roboty budowlane polegające na utwardzeniu terenu.
Interne Kennung: RI.K.271.SZP.1.2025
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)