2. Verfahren
Verfahren
Titel: EUA Sanitaire Hygiëne oplossingen
Beschreibung: Let erop dat u zich tijdig aanmeldt voor de schouw. Deze is essentieel om een goede inschrijving te kunnen doen. Buiten onderstaande datum en tijd zijn er geen mogelijkheden om deel te nemen aan een schouw. Deltion heeft de behoefte aan een leverancier die in staat is sanitaire hygiëne oplossingen te leveren volgens de eisen en wensen van Deltion. De huidige overeenkomst loopt (van rechtswege) af op 31 december 2025 en overschrijdt qua omvang de aanbestedingsgrens van EUR 221.000. Daarom zijn wij deze aanbesteding gestart. Het aantal aanwezige apparaten/materialen: afvalbak 2 handdoekautomaat 347 hygiënebox 257 luchtverfrisser 228 papierrolhouder 121 schoonloopmat 28 toiletborstelhouder 377 toiletrolhouder 377 zeepdispenser 502 Deze aantallen zijn afgeleid aan Bijlage 10.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 39500000 Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sanitaire Hygiëne oplossingen
Beschreibung: Deltion heeft de behoefte aan een leverancier die in staat is sanitaire hygiëne oplossingen te leveren volgens de eisen en wensen van Deltion. De huidige overeenkomst loopt (van rechtswege) af op 31 december 2025 en overschrijdt qua omvang de aanbestedingsgrens van EUR 221.000. Daarom zijn wij deze aanbesteding gestart. Het aantal aanwezige apparaten/materialen: afvalbak 2 handdoekautomaat 347 hygiënebox 257 luchtverfrisser 228 papierrolhouder 121 schoonloopmat 28 toiletborstelhouder 377 toiletrolhouder 377 zeepdispenser 502 Deze aantallen zijn afgeleid aan Bijlage 10.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van 4 jaren. Daarna zijn er 2 verlengingsmogelijkheden van 2 jaren.