2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Niepruszewo, gmina Buk, w formule zaprojektuj i wybuduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Niepruszewo, gmina Buk”. Przedsięwzięcie obejmuje kompleksową rozbudowę oczyszczalni ścieków w Niepruszewie, w ramach której wykonana zostanie budowa nowych obiektów oraz przebudowa obiektów istniejących. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ Program funkcjonalno-Użytkowy (PFU), oraz w Załączniku nr 3 do SWZ proponowane postanowienia umowy (PPU).
Vorherige Bekanntmachung: 698840-2025
Interne Kennung: ZP.360.09.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://platformazakupowa.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Niepruszewo, gmina Buk”. Przedsięwzięcie obejmuje kompleksową rozbudowę oczyszczalni ścieków w Niepruszewie, w ramach której wykonana zostanie budowa nowych obiektów oraz przebudowa obiektów istniejących. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ Program FunkcjonalnoUżytkowy (PFU), oraz w Załączniku nr 3 do SWZ proponowane postanowienia umowy (PPU).
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung