748221-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Lokales Netz – Realizace 5G kampusu pro nemocnici České Budějovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizace 5G kampusu pro nemocnici České Budějovice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je výstavba a provoz kampusové privátní 5G sítě (5G MPN). Projekt zavedení privátní 5G sítě v nemocnici představuje moderní technologické řešení, které využívá nejpokročilejší principy páté generace elektronických komunikačních sítí (5G). Technické a technologické řešení projektu je navrženo tak, aby zajistilo plynulý a vysoce kvalitní bezdrátový přenos dat, což je zásadní pro efektivní fungování moderního zdravotnictví. Díky implementaci projektu vznikne kampusová privátní 5G síť, která výrazně zlepší konektivitu, rychlost a zabezpečení dat, čímž vytvoří ideální podmínky pro poskytování špičkové zdravotní péče
Interne Kennung038C202500MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412120 Intranet, 30211400 Computerkonfigurationen, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001