See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych w ilościach określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 7 zadań wedle regionów opisanych w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 602322-2025
Interne Kennung: 136/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – ziemniaki obierane sterylizowane
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ziemniaków obieranych sterylizowanych. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – ziemniaki obierane sterylizowane
Interne Kennung: Zadanie nr 7