2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instellen Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) Food en Non-Food producten
Beschreibung: Stopzetten van het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) Food en Non-Food producten van de provincie Overijssel. Er zullen vanaf 1-1-2026 geen opdrachten meer worden geplaatst in de DAS. Nummer van de aankondiging in het PB S: 2023/S 070-208196. Geen omvang.
Interne Kennung: 22.O.146
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Stopzetten Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) Food en Non-Food producten
Beschreibung: Stopzetten van het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) Food en Non-Food producten van de provincie Overijssel. Er zullen vanaf 1-1-2026 geen opdrachten meer worden geplaatst in de DAS. Nummer van de aankondiging in het PB S: 2023/S 070-208196. Geen Omvang..
Interne Kennung: 1