2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding leasefietsregeling
Beschreibung: • Het op basis van private lease leveren van een breed assortiment A-merken beperkt tot stadsfietsen, elektrische fietsen, speedpedelecs, racefietsen en bakfietsen; • Het leveren van accessoires beperkt tot fietstassen, helmen, kinderzitjes, verlichting, fietsbel, bidonhouders en slot; • Het afhandelen van de aanvraag van een leasefiets door medewerkers van de Aanbestedende dienst; • De administratieve verwerking en afhandeling van leasefietsregelingaanvragen en het rechtsgeldig overeenkomen van de leaseovereenkomsten; • Het (laten) repareren en onderhouden van de geleverde leasefietsen inclusief het bieden van pechhulp; • Het adequaat afhandelen van vragen van zowel de medewerkers van de Aanbestedende dienst als de gebruikers van de leasefietsen; • Het periodiek opleveren van managementrapportages aan de Aanbestedende dienst. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een jaarlijkse opdrachtwaarde van circa € 83.000,00 exclusief btw. Dit is gebaseerd op gemiddeld 27 leasefietsen per jaar die door de medewerkers van de Aanbestedende dienst zijn afgenomen tegen een gemiddelde catalogusprijs van € 3.030,75 exclusief btw. De totale opdrachtwaarde wordt geraamd op circa € 500.000,00 exclusief btw ofwel 162 leasefietsen die worden afgenomen. Let op: Aanbestedende dienst is voor de raamovereenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames, die vooraf niet te kwantificeren is. Met name omdat Aanbestedende dienst de aankomende periode de leasefietsregeling meer onder de aandacht wenst te brengen bij medewerkers. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde /maximale hoeveelheid van de beoogde raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde is indicatief, bedraagt 500.000,00 exclusief btw ofwel 162 leasefietsen en is gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 1.000.000,00 ofwel 324 leasefietsen exclusief btw en is ook gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leasefietsregeling
Beschreibung: • Het op basis van private lease leveren van een breed assortiment A-merken beperkt tot stadsfietsen, elektrische fietsen, speedpedelecs, racefietsen en bakfietsen; • Het leveren van accessoires beperkt tot fietstassen, helmen, kinderzitjes, verlichting, fietsbel, bidonhouders en slot; • Het afhandelen van de aanvraag van een leasefiets door medewerkers van de Aanbestedende dienst; • De administratieve verwerking en afhandeling van leasefietsregelingaanvragen en het rechtsgeldig overeenkomen van de leaseovereenkomsten; • Het (laten) repareren en onderhouden van de geleverde leasefietsen inclusief het bieden van pechhulp; • Het adequaat afhandelen van vragen van zowel de medewerkers van de Aanbestedende dienst als de gebruikers van de leasefietsen; • Het periodiek opleveren van managementrapportages aan de Aanbestedende dienst. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een jaarlijkse opdrachtwaarde van circa € 83.000,00 exclusief btw. Dit is gebaseerd op gemiddeld 27 leasefietsen per jaar die door de medewerkers van de Aanbestedende dienst zijn afgenomen tegen een gemiddelde catalogusprijs van € 3.030,75 exclusief btw. De totale opdrachtwaarde wordt geraamd op circa € 500.000,00 exclusief btw ofwel 162 leasefietsen die worden afgenomen. Let op: Aanbestedende dienst is voor de raamovereenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames, die vooraf niet te kwantificeren is. Met name omdat Aanbestedende dienst de aankomende periode de leasefietsregeling meer onder de aandacht wenst te brengen bij medewerkers. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde /maximale hoeveelheid van de beoogde raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde is indicatief, bedraagt 500.000,00 exclusief btw ofwel 162 leasefietsen en is gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 1.000.000,00 ofwel 324 leasefietsen exclusief btw en is ook gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst. 1.2.1 Herzieningsclausule
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan type fietsen en aanverwante zaken. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Dit kan het geval zijn wanneer er een nieuw type fiets en/of accessoires op de markt worden geïntroduceerd en/of Aanbestedende een van de optionele scopeonderdelen in paragraaf 3.2 van de uitnodiging tot inschrijving afneemt. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit kan bijvoorbeeld in geval nieuwe soorten fietsen en/of accessoires worden geïntroduceerd. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht en die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale meerwaarde van 50% van de maximale opdrachtwaarde exclusief btw beschreven in paragraaf 1.2 onder ‘Omvang’ in deze uitnodiging tot inschrijving. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.