748366-2025 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Zabiegi ochrony czynnej w celu ochrony siedlisk i gatunków w latach 2025 – etap I - postępowanie II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabiegi ochrony czynnej w celu ochrony siedlisk i gatunków w latach 2025 – etap I - postępowanie II
Beschreibung3.1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabiegów ochrony czynnej w celu zachowania we właściwym stanie ochrony siedlisk i gatunków w roku 2025. Zabiegi będą polegały na wykaszaniu, usuwaniu drzew i krzewów (w tym podrostu drzew i krzewów) w różnych typach zbiorowisk roślinnych, siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk gatunków na powierzchni łącznej 74,816 ha. 3.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części:  Część I: Obręby: Uhowo, Borowskie Żaki,  Część II: Obręby: Radule, Kurowo Kolonia, Kurowo SNS, Mojsiki, Mojsiki Borzyska, Jeńki, Bokiny, Wólka Waniewska.
Interne KennungNPN-FENX-01-05.1.0019-271/5-3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens14.10. Zamawiający na mocy art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy PZP ustalił termin składania ofert krótszy niż 30 dni (art. 138 ust. 1 ustawy PZP) zważywszy na pilność udzielenia zamówienia. Uzasadnienie: Zachowanie 30-dniowego terminu podstawowego mogłoby poważnie utrudnić zrealizowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający przeprowadził już dwa postępowania w trybie przetargu nieogarnionego z ustawowym terminem składania ofert. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem warunkiem koniecznym do wykonania prac przewidzianych w zamówieniu w określonym terminie.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść I: Obręby: Uhowo, Borowskie Żaki,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zabiegów ochrony czynnej w celu zachowania we właściwym stanie ochrony siedlisk i gatunków w roku 2025. Zabiegi będą polegały na wykaszaniu, usuwaniu drzew i krzewów (w tym podrostu drzew i krzewów) w różnych typach zbiorowisk roślinnych, siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk gatunków na powierzchni łącznej tej części 65,28 ha
LosLOT-0004
TitelCzęść II: Obręb: Radule, Kurowo Kolonia, Kurowo SNS, Mojsiki, Mojsiki Borzyska, Jeńki, Bokiny, Wólka Waniewska,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zabiegów ochrony czynnej w celu zachowania we właściwym stanie ochrony siedlisk i gatunków w roku 2025. Zabiegi będą polegały na wykaszaniu, usuwaniu drzew i krzewów (w tym podrostu drzew i krzewów) w różnych typach zbiorowisk roślinnych, siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk gatunków na powierzchni łącznej tej części 9,536 ha