See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering, onderhoud en support van oplossingen voor bibliotheekautomatisering: selfservice RFID en onbemand openen
Beschreibung: De Openbare Bibliotheek Brugge investeert al decennia in de automatisering van haar dienstverlening en wil blijven inzetten op innovatie. Ze is daarvoor op zoek naar een duurzame partner die de nodige uitrusting kan leveren en de bibliotheek kan ontzorgen op het gebied van software, onderhoud en support. Deze opdracht omvat: - De levering van hardware voor selfservice uitlenen/inleveren, RFID en elektronisch betalen met bijhorende software, opleidingen, support en onderhoud. - De levering van hardware voor de uitrusting van de publieksruimtes en backoffice van de bibliotheek, indien nodig ook met bijhorende software, opleidingen, support en onderhoud. - Oplossing voor het onbemand openen van bibliotheekvestigingen (zonder aanwezigheid van personeel): levering van hardware met bijhorende software, opleidingen, support en onderhoud. - Levering van beveiligingspoorten afgestemd op de RFID-uitrusting van de bibliotheek, met bijhorende support en onderhoud. - Oplossing voor het registreren en rapporteren over bezoekersaantallen: levering van hardware met bijhorende software, opleidingen, support en onderhoud. De opdrachtnemer staat ook in voor de installatie en implementatie van alle hard- en software. De Openbare Bibliotheek Brugge heeft momenteel 14 vestigingen verspreid over het grondgebied van de stad Brugge. Een actueel overzicht van de vestigingen is te vinden op https://brugge.bibliotheek. be/ (aan te vullen met de bibliotheek van het Penitentiair Complex Brugge, Legeweg 200, 8200 Brugge). Selfservice is momenteel beschikbaar in 8 vestigingen. Het is de bedoeling om dit enerzijds geleidelijk uit te breiden naar andere vestigingen en anderzijds de bestaande uitrusting gefaseerd te vervangen. Daarnaast wenst de bibliotheek in een aantal vestigingen te starten met het openen zonder aanwezigheid van bibliotheekpersoneel. Na evaluatie is een uitbreiding naar andere vestigingen mogelijk. Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie deel 8. Technische voorschriften in de selectieleidraad.
Interne Kennung: BRUGGE-2024-031-SVC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30238000 Automationsgeräte für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1