2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Parczew i z PSZOK-u od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Parczew i z PSZOK-u od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: TI.271.13.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o jakim stanowi art. 132 ustawy Pzp oraz niniejsza Specyfikacja Warunków Zamówienia, zwana dalej „SWZ”. 2. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji. 3. Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia jest równa lub przekracza progi unijne o jakich mowa w art. 3 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. -Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r. poz. 1510 ze zm.) obejmują następujące rodzaje czynności: 1) czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót, czyli czynności tzw. pracowników fizycznych (wymóg nie dotyczy m.in.: pracowników fizycznych, kierowców samochodów). Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia. 9. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy Zamówień Publicznych ZETOPZP, która dostępna jest pod adresem: https://ezamowienia.parczew.com/, oraz poczty elektronicznej adres e-mail: inwestycje@parczew.com. Ze względu na ograniczaną ilość znaków pełen opis komunikacji opisany jest w Rozdziale XII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001