748618-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung und Instrumente für Infusion – Dodávka infuzní techniky pro ARO, Dětské odd. 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka infuzní techniky pro ARO, Dětské odd. 2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka souboru nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (infuzní techniky – 58 infuzních pump, 116 lineárních dávkovačů, 24 dokovacích stanic a 17 držáků) pro Anesteziologicko-resuscitační oddělení (ARO) a Dětské oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s.
Interne Kennung043C202500MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
5. Los
LosLOT-0001