See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy Městec nad Dědinou a Komplexní pozemkové úpravy Očelice
Beschreibung: Zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Městec nad Dědinou a komplexních pozemkových úprav v k.ú. Očelice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrhy KoPÚ budou zpracovány tak, aby je bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Díla budou sloužit jako podklady pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrhy KoPÚ budou vyhotoveny podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb., o postupu při provádění pozemkových úprav a náležitostech návrhu pozemkových úprav (dále jen „vyhláška č. 13/2014 Sb.“). Zadavatel v souladu s §101 zákona č. 134/2016 Sb. rozděluje tuto veřejnou zakázku na níže uvedené části a vymezuje jejich předmět takto: Část A: Komplexní pozemkové úpravy Městec nad Dědinou (255 ha) - dodatečně zahrnuto část k.ú. České Meziříčí Část B: Komplexní pozemkové úpravy Očelice (228 ha)
Interne Kennung: SP667/2021-514204
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A: Komplexní pozemkové úpravy Městec nad Dědinou
Beschreibung: Zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Městec nad Dědinou, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrhy KoPÚ budou zpracovány tak, aby je bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrh KoPÚ bude vyhotoven podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb., o postupu při provádění pozemkových úprav a náležitostech návrhu pozemkových úprav (dále jen „vyhláška č. 13/2014 Sb.“).
Interne Kennung: SP667/2021-514204/A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na základě Vyhrazené změny dojde k úpravě počtu Měrných jednotek jednotlivých dílčích částí Hlavních celků dle Položkového výkazu, a to v následujících situacích nezávislých na vůli Smluvních stran: (a)v případě pozemků, které mohou být předmětem pozemkových úprav podle § 3 odst. 3 Zákona, a to konkrétně pozemků zastavěných stavbou, které nejsou ve vlastnictví státu, pozemků funkčně souvisejících s touto stavbou včetně přístupové cesty, zahrady, pozemků v zastavěném území, pozemků v zastavitelných plochách a pozemků, na nichž se nacházejí veřejná nebo neveřejná pohřebiště, lze provést změnu výměry pozemků řešených a neřešených dle § 2 Zákona, případně změnu obvodu pozemkových úprav, pokud vlastníci takových pozemků nebudou souhlasit s řešením těchto pozemků v pozemkových úpravách podle § 3 odst. 3 Zákona; (b) pokud po oznámení zahájení řízení o pozemkových úpravách dle § 6 odst. 4 Zákona budou třetími osobami realizovány stavební činnosti, na jejichž základě dojde ke změně výměry pozemků řešených a neřešených dle § 2 Zákona, případně ke změně obvodu pozemkových úprav; (c) pokud po oznámení zahájení řízení o pozemkových úpravách dle § 6 odst. 4 Zákona dojde ke schválení změny územního plánu jakékoli dotčené obce, jestliže taková změna územního plánu spočívá v rozšíření zastavitelného území až do již stanoveného obvodu pozemkových úprav a dojde ke změně výměry pozemků řešených a neřešených dle § 2 Zákona, případně ke změně obvodu pozemkových úprav; (d) pokud z důvodu vyřešení změny katastrální hranice, jejíž potřeba vyvstala až v průběhu zpracování návrhu pozemkových úprav nebo z důvodu pozdější změny obvodu pozemkových úprav dojde ke změně výměry pozemků řešených a neřešených dle § 2 Zákona. 17.6 Změna množství Měrných jednotek, kterou lze provést na základě Vyhrazené změny za podmínek dle čl. 17.4, se týká příslušných dílčích částí Hlavních celků uvedených pod čl. 6.2.4 (Zjišťování hranic obvodu KoPÚ), čl. 6.2.5 (Zjišťování hranic pozemků neřešených dle § 2 Zákona), čl. 6.2.6 (Šetření průběhu vlastnických hranic řešených pozemků s porosty pro účely návrhu KoPÚ), čl. 6.2.7 (Rozbor současného stavu), čl. 6.2.8 (Dokumentace k soupisu nároků vlastníků pozemků), čl. 6.3.1 (Vypracování plánu společných zařízení), čl. 6.3.1 i) a) , čl. 6.3.1 i) b) čl. 6.3.1 i) c) , čl. 6.3.2 (Vypracování návrhu nového uspořádání pozemků k jeho vystavení dle § 11 odst. 1 Zákona) a čl. 6.4 (Hlavní celek 3 „Mapové dílo“).
Los: LOT-0002
Titel: Část B: Komplexní pozemkové úpravy Očelice
Interne Kennung: SP667/2021-514204/B
Beschreibung der Optionen: Na základě Vyhrazené změny dojde k úpravě počtu Měrných jednotek jednotlivých dílčích částí Hlavních celků dle Položkového výkazu, a to v následujících situacích nezávislých na vůli Smluvních stran: (a) v případě pozemků, které mohou být předmětem pozemkových úprav podle § 3 odst. 3 Zákona, a to konkrétně pozemků zastavěných stavbou, které nejsou ve vlastnictví státu, pozemků funkčně souvisejících s touto stavbou včetně přístupové cesty, zahrady, pozemků v zastavěném území, pozemků v zastavitelných plochách a pozemků, na nichž se nacházejí veřejná nebo neveřejná pohřebiště, lze provést změnu výměry pozemků řešených a neřešených dle § 2 Zákona, případně změnu obvodu pozemkových úprav, pokud vlastníci takových pozemků nebudou souhlasit s řešením těchto pozemků v pozemkových úpravách podle § 3 odst. 3 Zákona; (b) pokud po oznámení zahájení řízení o pozemkových úpravách dle § 6 odst. 4 Zákona budou třetími osobami realizovány stavební činnosti, na jejichž základě dojde ke změně výměry pozemků řešených a neřešených dle § 2 Zákona, případně ke změně obvodu pozemkových úprav; (c) pokud po oznámení zahájení řízení o pozemkových úpravách dle § 6 odst. 4 Zákona dojde ke schválení změny územního plánu jakékoli dotčené obce, jestliže taková změna územního plánu spočívá v rozšíření zastavitelného území až do již stanoveného obvodu pozemkových úprav a dojde ke změně výměry pozemků řešených a neřešených dle § 2 Zákona, případně ke změně obvodu pozemkových úprav; (d) pokud z důvodu vyřešení změny katastrální hranice, jejíž potřeba vyvstala až v průběhu zpracování návrhu pozemkových úprav nebo z důvodu pozdější změny obvodu pozemkových úprav dojde ke změně výměry pozemků řešených a neřešených dle § 2 Zákona. 17.6 Změna množství Měrných jednotek, kterou lze provést na základě Vyhrazené změny za podmínek dle čl. 17.4, se týká příslušných dílčích částí Hlavních celků uvedených pod čl. 6.2.4 (Zjišťování hranic obvodu KoPÚ), čl. 6.2.5 (Zjišťování hranic pozemků neřešených dle § 2 Zákona), čl. 6.2.6 (Šetření průběhu vlastnických hranic řešených pozemků s porosty pro účely návrhu KoPÚ), čl. 6.2.7 (Rozbor současného stavu), čl. 6.2.8 (Dokumentace k soupisu nároků vlastníků pozemků), čl. 6.3.1 (Vypracování plánu společných zařízení), čl. 6.3.1 i) a) , čl. 6.3.1 i) b) čl. 6.3.1 i) c) , čl. 6.3.2 (Vypracování návrhu nového uspořádání pozemků k jeho vystavení dle § 11 odst. 1 Zákona) a čl. 6.4 (Hlavní celek 3 „Mapové dílo“).