See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aparatura medyczna do zabiegów operacyjnych ratujących życie dzieci z wadami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń i wyposażenia medycznego. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego. Szczegóły zawiera zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZPZ-332-97PNU-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparatura medyczna do zabiegów operacyjnych ratujących życie dzieci z wadami - Zadanie nr 1- Inkubator – 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń i wyposażenia medycznego. W ramach zamówienia wobec wybranych urządzeń wymagane jest dodatkowo montaż, uruchomienie i przeprowadzenie szkolenia dla wskazanego personelu Zamawiającego z zasad użytkowania i obsługi zamontowanego urządzenia medycznego. Szczegóły zawiera zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Aparatura medyczna do zabiegów operacyjnych ratujących życie dzieci z wadami - Zadanie nr 2 - Respirator – 2 szt.
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Aparatura medyczna do zabiegów operacyjnych ratujących życie dzieci z wadami - Zadanie nr 3 - Aparat do znieczuleń – 1 szt.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Aparatura medyczna do zabiegów operacyjnych ratujących życie dzieci z wadami - Zadanie nr 4- Defibrylator – 1 szt.
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Aparatura medyczna do zabiegów operacyjnych ratujących życie dzieci z wadami - Zadanie nr 5 – Materace – 2 szt.
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Aparatura medyczna do zabiegów operacyjnych ratujących życie dzieci z wadami - Zadanie nr 6 – Lampa operacyjna typ 1 – 2 szt.
Interne Kennung: zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Aparatura medyczna do zabiegów operacyjnych ratujących życie dzieci z wadami - Zadanie nr 7- Lampa operacyjna typ 2 – 1 szt.
Interne Kennung: zadanie nr 7