2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding uitvoering Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie
Beschreibung: De dienstverlening die Inschrijver hiervoor uitvoert ziet toe op de volgende aspecten: • Het opzetten van een externe website waar eigenaar-bewoners zich kunnen aanmelden voor de subsidie; • Helpdesk voor de eigenaar-bewoners van de gemeente Raalte; • Ondersteuning bij communicatie vanuit de Aanbestedende dienst richting eigenaar-bewoners inzake het nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie en de drie (3) subsidiesporen; • Verwerken aanvragen van de drie (3) subsidiesporen (van in behandeling nemen, toetsen aanvraag en toetsen uitgevoerde isolatiemaatregelen tot en met uitbetaling van de toegekende subsidies en innen van restfacturen); • Uitvoeren isolatiemaatregelen subsidiespoor 1 ‘Totale ontzorging’; • Managementrapportages; • Verantwoording voor de SPUK NIP: o Ondersteuning SiSa-verantwoording (Aanbestedende dienst draagt hierbij zelf zorg voor SiSa-verantwoording, maar vraagt waar nodig ondersteuning van Inschrijver); o Invullen monitoringsbestand Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de ondersteuningsdiensten omtrent de uitvoering van het Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van twee (2) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in meerdere percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een geschatte, indicatieve opdrachtwaarde van € 350.000,00 exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitvoering Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie
Beschreibung: De dienstverlening die Inschrijver hiervoor uitvoert ziet toe op de volgende aspecten: • Het opzetten van een externe website waar eigenaar-bewoners zich kunnen aanmelden voor de subsidie; • Helpdesk voor de eigenaar-bewoners van de gemeente Raalte; • Ondersteuning bij communicatie vanuit de Aanbestedende dienst richting eigenaar-bewoners inzake het nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie en de drie (3) subsidiesporen; • Verwerken aanvragen van de drie (3) subsidiesporen (van in behandeling nemen, toetsen aanvraag en toetsen uitgevoerde isolatiemaatregelen tot en met uitbetaling van de toegekende subsidies en innen van restfacturen); • Uitvoeren isolatiemaatregelen subsidiespoor 1 ‘Totale ontzorging’; • Managementrapportages; • Verantwoording voor de SPUK NIP: o Ondersteuning SiSa-verantwoording (Aanbestedende dienst draagt hierbij zelf zorg voor SiSa-verantwoording, maar vraagt waar nodig ondersteuning van Inschrijver); o Invullen monitoringsbestand: https://www.rvo.nl/subsidies-financiering/spuk-lokale-aanpak-isolatie#voortgangsrapportage. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de ondersteuningsdiensten omtrent de uitvoering van het Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van twee (2) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in meerdere percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een geschatte, indicatieve opdrachtwaarde van € 350.000,00 exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan ondersteuningsdiensten omtrent de uitvoering van het Nationaal Isolatieprogramma (NIP): SPUK Lokale Aanpak Isolatie. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit geldt bijvoorbeeld in de volgende situaties: 1. Indien er een mogelijkheid komt om subsidie aan te vragen voor een vierde tranche. 2. Binnen tranche 1, 2 en/of 3 extra subsidiegelden beschikbaar komen. 3. WOZ-waarde wijzigingen en meer woningen voor de regeling in aanmerking komen. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht en die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale waarde van 50 % van het toegekende subsidiebedrag voor tranche 1, 2 en 3. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c.