748718-2025 - Wettbewerb
Polen – Aluminiumsulfat – Dostawa 1 400 ton siarczanu glinu w formie stałej 17%Al2O3 na potrzeby prowadzenia koagulacji objętościowej wody powierzchniowej w pulsatorach na terenie SUW Pietrasze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 400 ton siarczanu glinu w formie stałej 17%Al2O3 na potrzeby prowadzenia koagulacji objętościowej wody powierzchniowej w pulsatorach na terenie SUW Pietrasze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa siarczanu glinu 17%Al2O3 w formie stałej pakowanego w kontenery elastyczne wielokrotnego użytku typu BIG – BAG o wymiarach 90x90x140 i udźwigu 1000 kg z dolnym wypustem w ilości 1 400 ton w okresie trwania umowy.
Interne KennungRZ/PP/203/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZe względu na ograniczoną ilość znaków szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313123 Aluminiumsulfat
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa 1 400 ton siarczanu glinu w formie stałej 17%Al2O3 na potrzeby prowadzenia koagulacji objętościowej wody powierzchniowej w pulsatorach na terenie SUW Pietrasze
Interne KennungRZ/PP/203/2025 -siarczan glinu
Menge1 400 Tonnen