2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kontenerów magazynowych do przechowywania środków chemicznych oraz nawozów mineralnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i rozładunek kontenerów magazynowych do przechowywania środków chemicznych oraz nawozów mineralnych wraz z wyposażeniem do szkółki leśnej Lisiczyn w Nadleśnictwie Maskulińskie.
Interne Kennung: SA.270.54.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i rozładunek kontenerów magazynowych do przechowywania środków chemicznych oraz nawozów mineralnych wraz z wyposażeniem do szkółki leśnej Lisiczyn w Nadleśnictwie Maskulińskie. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa zezwolenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: SA.270.44.2023