748864-2025 - Ergebnis
Belgien – Softwarepaket und Informationssysteme – Diverse licenties
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDiverse licenties
BeschreibungHet opdrachtgevend bestuur is op zoek naar (een) leverancier(s) voor het leveren van diverse software materiaal en licenties voor de periode van 4 jaar. Alle licenties met uitzondering van Microsoft licenties zijn in scope. In scope van deze overeenkomst zijn ook (online) aankopen die aangekocht worden via kredietkaart. De raamovereenkomst wordt afgesloten met meerdere opdrachtnemer die telkens bij een deelopdracht in concurrentie worden gesteld via een minicompetitie.
Interne KennungPPP0TF-1322/5749/2025/ICT/06
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/ICT/06_1