748866-2025 - Ergebnis
Tschechien – Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch – Myčka na mytí a sušení transportních boxů vč. záručních a pozáručních činností a provozní chemie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMyčka na mytí a sušení transportních boxů vč. záručních a pozáručních činností a provozní chemie
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka nové, nerepasované a nepoužité myčky na mytí a sušení transportních boxů včetně příslušenství a provozní chemie a zajištění záručních a pozáručních činností pro Centrální logistické centrum.
Interne Kennung98/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
LosLOT-0001