See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop vrachtwagen met laadkraan en containersysteem
Beschreibung: De gemeente Steenokkerzeel wenst een vrachtwagen met laadkraan en containersysteem aan te kopen voor de dienst Werken in Eigen Beheer.
Interne Kennung: PPP039-540/5102/2025_Vrachtwagen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34211300 Karosserien für Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025_Vrachtwagen_1