748908-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Vermögensversicherungen – „Pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, pojištění motorových vozidel a úrazové pojištění"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, pojištění motorových vozidel a úrazové pojištění"
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy/smluv s jedním dodavatelem na pojištění majetku, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění motorových vozidel (tzn. havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla podle zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla)) a úrazového pojištění členů Městské policie a členů Jednotky sboru dobrovolných hasičů, na období 5 let ode dne účinnosti smluv za podmínek uvedených níže v zadávací dokumentaci.
Interne KennungVEU 41/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVeškerý nový majetek patřící svým charakterem mezi pojištěné věci, který pojištěný nabude v průběhu pojistného roku, je automaticky zahrnut do pojištění. a) Zvýší-li se tím pojistná hodnota daného souboru pojištěných věcí o méně než 10 %, nebude pojistitelem požadován doplatek pojistného. Pojistitel v tomto případě neuplatní námitku podpojištění. b) Zvýší-li se pojistná hodnota daného souboru pojištěných věcí o více než 10 %, vypočítá pojistitel dodatečné poměrné pojistné výhradně za využití sazeb a postupů tvorby pojistného, které pojistitel použil při tvorbě nabídkové ceny. Pojistník bude povinen doplatit pojistiteli poměrné pojistné. Poměrné pojistné bude zúčtováno v aktualizačním dodatku k pojistné smlouvě. Jedná se o vyhrazenou změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozd. předpisů (dále jen „zákon“).