See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów na okres 36 miesięcy. Opis przedmiotu zamówienia podzielony na 17 zadań częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 63119-2026
Interne Kennung: ZP.261.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa odczynników do analizatora diagnostycznego - biochemia wraz z dzierżawą na 36 miesięcy
Beschreibung: dostawa odczynników do analizatora diagnostycznego - biochemia wraz z dzierżawą na 36 miesięcy
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa odczynników do analizatora diagnostycznego - immunochemia wraz z dzierżawą na 36 miesięcy
Beschreibung: Dostawa odczynników do analizatora diagnostycznego - immunochemia wraz z dzierżawą na 36 miesięcy
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa odczynników do analizatora hematologicznego głównego CBC + 5DIFF wraz z jego dzierżawą na 36 miesięcy
Beschreibung: Dostawa odczynników do analizatora hematologicznego głównego CBC +5DIFF wraz z jego dzierżawą na 36 miesięcy
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa odczynników do analizatora hematologicznego back-up wraz z jego dzierżawą na 36 miesięcy
Beschreibung: Dostawa odczynników do analizatora hematologicznego back-up wraz z jego dzierżawą na 36 miesięcy
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa odczynników do aparatu do identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z jego dzierżawą na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa odczynników do aparatu do identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z jego dzierżawą na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa odczynników i kasety sensorów do analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS na SOR na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa odczynników i kasety sensorów do analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS na SOR na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych do koagulometru OPTIC K-3002 na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa odczynników laboratoryjnych do koagulometru OPTIC K-3002 na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa szybkich testów na 36 miesięcy
Beschreibung: Dostawa szybkich testów na 36 miesięcy
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa testów kasetkowych do mononukleozy i kalprotektyny na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa testów kasetkowych do mononukleozy i kalprotektyny na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa testów kasetkowych na pracownię mikrobiologii na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa testów kasetkowych na pracownię mikrobiologii na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa szybkich testów kasetkowych na pracownię mikrobiologii na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa szybkich testów kasetkowych na pracownię mikrobiologii na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa krążków antybiogramowych, szczepów kontrolnych, e-testów i szybkich testów identyfikacyjnych na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa krążków antybiogramowych, szczepów kontrolnych, e-testów i szybkich testów identyfikacyjnych na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa podłoży i systemów do hodowli bakterii na pracownię mikrobiologii na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa podłoży i systemów do hodowli bakterii na pracownię mikrobiologii na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Testy do CRP do czytnika FINECARE
Beschreibung: Testy do CRP do czytnika FINECARE
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa barwników laboratoryjnych na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa barwników laboratoryjnych na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Immunologiczny test do ilościowego oznaczania hemoglobiny ludzkiej w kale do czytnika Colibri na 36 miesięcy.
Beschreibung: Immunologiczny test do ilościowego oznaczania hemoglobiny ludzkiej w kale do czytnika Colibri na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa pasków do czytnika do oznaczania właściwości fizyko-chemicznych moczu wraz z jego dzierżawą na 36 miesięcy.
Beschreibung: Dostawa pasków do czytnika do oznaczania właściwości fizyko-chemicznych moczu wraz z jego dzierżawą na 36 miesięcy.
Interne Kennung: Zadanie nr 17