2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie pracowni praktycznej nr 4 w ramach projektu „Utworzenie i wsparcie branżowego centrum umiejętności w dziedzinie Energetyka odnawialna (pompy ciepła i geotermia płytka) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach".
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek, wniesienie, montaż (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga montażu danego przedmiotu) oraz uruchomienie (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga uruchomienia danego przedmiotu) wyposażenia pracowni praktycznej nr 4, która znajduje się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach przy ul. Krakowskiej 15. 2) Wyposażenie ww. pracowni jest realizowane w ramach projektu nr KPO/25/1/BCU/U/0008 pn. „Utworzenie i wsparcie branżowego centrum umiejętności w dziedzinie Energetyka odnawialna (pompy ciepła i geotermia płytka) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach”. 3) Przedsięwzięcie jest dofinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponentu A „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, Inwestycji A3.1.1. „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”. 4) Przedmiot zamówienia stanowi wyposażenie pracowni praktycznej poprzez dostawę i montaż następujących stanowisk: - Pompy ciepła: - Pompa ciepła powietrze-woda o mocy grzewczej 5-6 kW (A7W35) z osprzętem - 1 sztuka - Pompa ciepła woda-woda, o mocy grzewczej 5-6 kW (W10W35) z osprzętem - 2 sztuki - Pompa ciepła solanka-woda, o mocy grzewczej 5-6 kW (B0W35) z osprzętem i z wymiennikiem pośrednim – 1 sztuka - Buforowy system dolnego i górnego źródła ciepła dla 4 pomp ciepła - 1 sztuka (zestaw) - System pomiarowy do dydaktycznych pomp ciepła – 1 sztuka (zestaw) - Pozostałe wyposażenie w narzędzia, mierniki i inne. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 6 do SWZ, b) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 42511110 Wärmepumpen, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie