2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace PACS
Beschreibung: Předmětem zakázky je modernizace PACS (Picture Archiving and Communication System dále jen „PACS“), tedy kompletní dodávka řešení pro elektronické zpracování, archivaci a distribuci obrazových dat ve zdravotnictví ve smyslu modernizace stávajícího systému PACS nebo jeho náhrada tak, aby výsledné řešení odpovídalo požadavkům eHealth v souladu s legislativou České republiky a EU vztahující se na systému pro zpracování obrazové zdravotnické dokumentace, včetně potřebných licencí, odděleného obrazového archivu, implementace, integrace PACS na nově pořizovanou informační platformu, zaškolení obsluhy kupujícího a předání dokladů, které se k dodávanému zboží vztahují, zejména prohlášení o shodě, návodu k obsluze a uživatelské dokumentace v českém jazyce, administrátorské dokumentace, dokumentace skutečného provedení, zpracování bezpečnostní dokumentace včetně poskytnutí servisní podpory a záruky min. 24 měsíců, a pozáruční servisní podpory 36 měsíců, periodických kontrol dle zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen zákon č. 375/2022 Sb.), update i upgrade veškerého SW včetně nových funkcí a jeho implementace a dále dle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ25051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínů ve všech fázích v případě, že dojde k prodloužení data fyzické realizace projektu ze strany dotačního orgánu, vždy však maximálně o dobu tohoto prodloužení.