2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług komunalnych na terenie Miasta i Gminy Połaniec
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje: a) utrzymanie czystości ciągów pieszych na terenie Miasta i Gminy Połaniec, b) koszenie, grabienie, utrzymanie w czystości trawników, pielęgnacja i nasadzenia drzew, krzewów, zakładanie, nasadzenia, pielęgnacja kwietników na terenie Miasta i Gminy Połaniec – na obszarach wskazanych w zakresie rzeczowym, c) wyłapywanie bezdomnych zwierząt i ich transport do schroniska, d) zbieranie i utylizacja zwłok padłych zwierząt, e) wymianę piasku w piaskownicach, f) utrzymanie w czystości placów zabaw jak i terenu wokół placów zabaw i świetlic, g) sprzątanie przystanków autobusowych na terenie Miasta i Gminy Połaniec, h) utrzymanie w czystości dwóch toalet miejskich, i) realizacja innych nieprzewidzianych prac, koniecznych do wykonania ze względu na zachowanie bezpieczeństwa i porządku na terenie Miasta i Gminy Połaniec, w tym prace interwencyjne na terenie Miasta i Gminy Połaniec – prace porządkowe polegające na usunięciu wszelkich zanieczyszczeń (o objętości do 1 m3), zabezpieczeniu terenu przed uroczystościami, wykonywanie innych drobnych, nieprzewidzianych prac związanych z czystością miasta, na polecenie przedstawiciela Zamawiającego – czas reakcji nie dłuższy niż 4 godziny. j) Wszystkie odpady odebrane na podstawie niniejszego zamówienia należy przekazać do Instalacji Komunalnej ZGOK w Rzędowie. Wykonawca przedstawi Zamawiającemu wraz z fakturą kartę przekazania odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdz. IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 810846-2025
Interne Kennung: TI.271.353.2025.TIK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001