2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Groot Onderhoud verhardingen Besteknummer LAN 2523
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het verrichten van voorbereidende werkzaamheden; - Grondwerkzaamheden; - Opbreken en aanbrengen elementenverharding; - Opbreken en aanbrengen kolkaansluitingen, kolken en putranden; - Opbreken en aanbrengen kantopsluitingen; - Frezen van asfalt; - Verwijderen en aanbrengen van asfalt; - Aanbrengen van slijtlagen; - Aanbrengen boomplantvakken - Plaatsen van boorkernen; - Uitvoeren van asfaltonderzoek; - Verkeersmaatregelen; - Nazorg / onderhoud; - Rekening houden met opsporing Conventionele Explosieven; - het verrichten van bijkomende werkzaamheden en algemeen werk. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2523
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft de mogelijkheid deze raamovereenkomst onder gelijke voorwaarden 2 x 12 maanden te verlengen.