2. Verfahren
Verfahren
Titel: Restauratie en renovatie Voorbouw "Feestlokaal van Vooruit"
Beschreibung: De werken omvatten de algemene restauratie en renovatie van de Voorbouw van "Feestlokaal van Vooruit". Betreft: PERCEEL 1 > PILOOTAANNEMING: - de gehele restauratie van het exterieur (gevels en daken) en het gehele interieur van de Voorbouw. - de bouw van een nieuwe liftschacht in het binnengebied met doorsteken naar de bestaande bouwvolumes. - de bouw van een passerelle met trap die het binnengebied oversteekt die niveau 9 Voorbouw verbindt met de centrale traphal van de Bijgebouwen. - het aanbrengen van een technische platform zwevend boven de daken van het binnengebied. Volgende NEVENAANNEMINGEN worden gelijktijdig uitgevoerd (en vallen onder de pilootaanneming): - PERCEEL 2: CVVKS - PERCEEL 3: elektriciteit - PERCEEL 4: lift - PERCEEL 5: maken en plaatsen van theatermechanica
Interne Kennung: 3541-20, 3541-20ADD, 3541-30A
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 3541-20, 3541-20ADD, 3541-30A - 1
Interne Kennung: 1