2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering ten behoeve van UWV
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de aansprakelijkheidsverzekering wordt aangegaan. 1
Interne Kennung: RLA.2025.1223.A
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Er is geen sprake van percelen 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing