2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kleinschalig onderhoud Stadswallen gemeente Zaltbommel
Beschreibung: De opdracht betreft het door mensen uit de doelgroep laten uitvoeren van het kleinschalig onderhoud in het Stadswallenpark. De taken bestaan uit: • Onderhoud grasachtige; • Onderhoud beplantingen; • Onderhoud wandelpaden; • Onderhoud afvalbakken; • Onderhoud meubilair; • Overige voorkomende kleinschalige werkzaamheden. Het op een professionele wijze aansturen van de mensen die bij de uitvoering betrokken zijn maakt onderdeel uit van de opdracht. De gemeente Zaltbommel hecht waarde aan een opdrachtnemer die een aantoonbare en structurele bijdrage levert aan sociaal inclusief ondernemen. Om dit te waarborgen, is deze opdracht uitsluitend toegankelijk voor ondernemingen die beschikken over een PSO-certificering op Trede 3 of hoger. Zie bestek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het door mensen uit de doelgroep laten uitvoeren van het kleinschalig onderhoud in het Stadswallenpark. De taken bestaan uit: • Onderhoud grasachtige; • Onderhoud beplantingen; • Onderhoud wandelpaden; • Onderhoud afvalbakken; • Onderhoud meubilair; • Overige voorkomende kleinschalige werkzaamheden. Het op een professionele wijze aansturen van de mensen die bij de uitvoering betrokken zijn maakt onderdeel uit van de opdracht. De gemeente Zaltbommel hecht waarde aan een opdrachtnemer die een aantoonbare en structurele bijdrage levert aan sociaal inclusief ondernemen. Om dit te waarborgen, is deze opdracht uitsluitend toegankelijk voor ondernemingen die beschikken over een PSO-certificering op Trede 3 of hoger.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht wordt vastgelegd in een overeenkomst. De geplande ingangsdatum van de overeenkomst is maandag 9 februari 2026 en kent een initiële looptijd van 2 jaar. Na de initiële looptijd van de overeenkomst kan de overeenkomst 3x verlengd worden met een periode van 2 jaar. De einddatum van de overeenkomst eindigt van rechtswege uiterlijk op 8 februari 2034.