749143-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych (z wyłączeniem bioodpadów) oraz usługi transportu i zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki Śląskie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych (z wyłączeniem bioodpadów) oraz usługi transportu i zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki Śląskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych (z wyłączeniem bioodpadów) oraz usługi transportu i zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki Śląskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1A do SWZ.
Interne KennungZP.271.62.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający dokonuje procedury przyspieszonej ze względu na pilną potrzebę realizacji zamówienia. Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów musi być usługą świadczoną w sposób ciągły, a przedłużająca się procedura przetargowa opóźni proces podpisania umowy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
TitelCz.1: Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych (z wyłączeniem bioodpadów) powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki Śląskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych segregowanych (z wyłączeniem bioodpadów) powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Oborniki Śląskie oraz z terenu Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Golędzinowie (zwany dalej GPSZOK) wraz z wyposażeniem GPSZOK w pojemniki i kontenery (dzierżawa pojemników i kontenerów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne KennungZP.271.62.2025cz.1
LosLOT-0002
TitelCz.2: Świadczenie usługi transportu i zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Oborniki Śląskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: - transporcie i zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów z terenu Punktu Przeładunkowego dzierżawionego przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. (działka nr. 1/26 AM-1 , obręb Golędzinów, gm. Oborniki Śląskie), położonego w obszarze gminy Oborniki Śląskie wraz z zapewnieniem kontenerów w których będą one przygotowywane do transportu do miejsc zagospodarowania, - transporcie i zagospodarowaniu odpadów ulegających biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów zebranych na terenie Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Golędzinowie (zwany dalej GPSZOK) wraz z jego wyposażeniem w pojemniki i kontenery (dzierżawa pojemników i kontenerów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne KennungZP.271.62.2025cz.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle