2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów oraz komputerów przenośnych w podziale na pakiety dla Politechniki Warszawskiej Wydział Inżynierii Lądowej
Beschreibung: Dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów oraz komputerów przenośnych w podziale na pakiety (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: PN/04/11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery stacjonarne (stacje robocze GPU) wraz z monitorami z uchwytami do stacji roboczych
Beschreibung: Komputery stacjonarne (stacje robocze GPU)- 33 szt., Monitory z uchwytami do stacji roboczych – 33 szt.
Interne Kennung: PN/04/11/2025 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Komputery przenośne (laptopy/ mobilne stacje robocze)
Beschreibung: Komputery przenośne – laptopy/ mobilne stacje robocze – 2 szt.
Interne Kennung: PN/04/11/2025 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer