2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB – RADOST – FMK – Plnoformátové fotoaparáty a vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka plnoformátových fotoaparátů a vybavení pořizovaného pro potřeby Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: Rozvoj adekvátní infrastruktury doktorských studijních programů na UTB ve Zlíně (RADOST), registrační číslo projektu CZ.02.01.01/00/22_012/0006919, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: ID 2566
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1