749200-2025 - Wettbewerb
Polen – Eier – Dostawa żywności do kuchni szpitalnej - jaj dezynfekowanych, mrożonek, ryb, warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, produktów suchych, mięsa oraz wędlin do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa żywności do kuchni szpitalnej - jaj dezynfekowanych, mrożonek, ryb, warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, produktów suchych, mięsa oraz wędlin do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa żywności do kuchni szpitalnej - jaj dezynfekowanych, mrożonek, ryb, warzyw i owoców, nabiału, pieczywa, produktów suchych, mięsa oraz wędlin do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Interne KennungZP.41.MP.2025 Dostawa żywności
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15131130 Würste, 15110000 Fleisch, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - jaja kurze świeże
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załącznikach do SWZ – w zależności od części zamówienia.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - ryby mrożone i przetwory rybne
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - produkty mrożone: warzywa, owoce, wyroby garmażeryjne
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - wędliny
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - mięso
Interne KennungCzęść 5
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - produkty suche
Interne KennungCzęść 6
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - mleko i produkty mleczne
Interne KennungCzęść 7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - pieczywo
Interne KennungCzęść 8
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - warzywa i owoce
Interne KennungCzęść 9
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse