2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace náměstí Svobody v Přerově – část vegetační úpravy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je řešení vegetačních úprav parku na náměstí Svobody v Přerově. Vegetační úpravy navážou na asanaci stávajících stromů výsadbou nových stromů, založením živého plotu, trvalkových záhonů a trávníku. Při řešení zahradnických úpravy budou dodrženy platné ČSN 8390 z oboru Sadovnictví a krajinářství, vztahující se k předmětu plnění. Rostlinný materiál bude v kvalitě uvedené v normě ČSN 46 4902.
Interne Kennung: N006/25/V00020516
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77315000 Saatarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je řešení vegetačních úprav parku na náměstí Svobody v Přerově v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem. Vegetační úpravy navážou na asanaci stávajících stromů výsadbou nových stromů, založením živého plotu, trvalkových záhonů a trávníku. Při řešení zahradnických úpravy budou dodrženy platné ČSN 8390 z oboru Sadovnictví a krajinářství, vztahující se k předmětu plnění. Rostlinný materiál bude v kvalitě uvedené v normě ČSN 46 4902.