2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het reinigen van straat- en trottoirkolken, lijnafwatering en het spoelen van eindputten Gemeente Doetinchem en gemeente Oude IJsselstreek
Beschreibung: Het reinigen van straat- en trottoirkolken, lijnafwatering en het spoelen van eindputten Gemeente Doetinchem en gemeente Oude IJsselstreek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Doetinchem
Beschreibung: Zie programma van eisen
Los: LOT-0002
Titel: Gemeente Oude IJsselstreek