2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie powierzchni znajdujących się na Tarczyński Arena Wrocław we Wrocławiu, wraz z usługą odśnieżania dachu Stadionu oraz usuwania nawisów śnieżnych i zwisających sopli
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany będzie do kompleksowego świadczenia usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni znajdujących się na Stadionie. Kompleksowe świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości powierzchni znajdujących się na Stadionie polegać będzie na: 1) bieżącym Sprzątaniu, tj. sprzątaniu i utrzymywanie czystości powierzchni znajdujących się na Stadionie, w tym: odśnieżaniu wyznaczonych powierzchni zewnętrznych i usuwaniu oblodzeń, oraz olejowaniu posadzek drewnianych zgodnie z wytycznymi producenta 2) sprzątaniu i utrzymaniu czystości w związku z Imprezami i Eventami organizowanymi na Stadionie 3) sprzątaniu po usunięciu awarii na Stadionie 4) przenoszeniu mebli na potrzeby organizacji eventów oraz imprez 5) prowadzeniu całodobowych dyżurów telefonicznych oraz zapewnieniu dostępu do poczty elektronicznej (e mail). Przedmiot zamówienia obejmuje również usługę odśnieżania dachu Stadionu oraz usuwanie nawisów śnieżnych i zwisających sopli.
Interne Kennung: STADION WROCŁAW–15/PN/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001